KSM

> Modlitwa KSM-owicza

> Galeria

Modlitwa KSM-owicza

Ojcze wszechmogący i miłosierny Boże, przez Twego Syna Jezusa Chrystusa prosimy Cię, obdarz nas Duchem Prawdy, Miłości i mocy. Spraw, abyśmy byli wierni Ewangelii, Krzyżom, wierze naszych ojców i ideałom Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Niech Duch Święty Pocieszyciel wzbudza w nas gorliwość apostolska, abyśmy z pokorą i odwagą budowali Królestwo Chrystusowe w sobie, w rodzinach i otoczeniu oraz byśmy w życiu społecznym szerzyli cywilizację miłości. Niech nas wspomaga orędownictwo i przykład Matki Najświętszej Królowej Polski, św. Stanisław Kostki i Błogosławionej Karoliny Kózkówny. Na Twoja miłość, wezwanie i Twoje posłanie odpowiadamy:
Gotów!

(autor: Generalny Asystent KSM ks. Antoni Sołtysik)