Dzisiaj jest 20 lutego 2020 r.

<< Nowsze 1 2 322 23 24 Starsze >>

Upamiętnienie VI rocznicy śmierci Jana Pawła II

W sobotę, 2 kwietnia o godz. 21.00, Apelem Jasnogórskim rozpoczęliśmy nabożeństwo upamiętniające VI rocznicę odejścia do Domu Ojca Sługi Bożego Jana Pawła II.
O godz. 21.37 rozpoczęła się Msza św., w której wspólnie modliliśmy się w intencji zbliżającej się beatyfikacji Jana Pawła II.

Pogrzeb ŚP. ks. Prałata Kazimierza Gackiego

Dnia 28 marca 2011r, w wieku 69 lat, zmarł ks. Prałat Kazimierz Gacki, wieloletni proboszcz m. in. w parafii Narodzenia NMP w Rajgrodzie i Nawiedzenia NMP w Sejnach, Prepozyt Kapituły Kolegiackiej Sejnieńsko-Wigierskiej. Od dnia 1 lipca 2008r, emeryt, zamieszkujący w Rajgrodzie.
Porządek uroczystości pogrzebowych:
Dnia 30 marca 2011r (środa) o godz. 18.00, nastąpi przeniesienie trumny z ciałem zmarłego Kapłana z kaplicy cmentarnej (naprzeciwko kościoła) do kościoła parafialnego pw. Narodzenia NMP w Rajgrodzie. Po Mszy św. całonocne czuwanie przy trumnie aż do Mszy św. pogrzebowej.
Dnia 31 marca 2011r (czwartek) o godz. 12.00 w kościele parafialnym, odbędzie się Msza św. pogrzebowa, pod przewodnictwem J.E. Księdza Biskupa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego.

Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii w dniach 27,28,29,30 marca 2011r. Zapraszamy do skorzystania z Sakramentu pojednania i pokuty w poniedziałek, wtorek i środę, w czasie Mszy św.

Ferie zimowe w Zakopanem w dniach 31.01. - 05.02.2011r.

Uczestnicy zimowiska: młodzież i dzieci z grup działających przy parafii.
Atrakcje: pobyt na stoku - na nartach, lodowisko, Kasprowy Wierch, Krupówki.
W drodze powrotnej zwiedzanie zabytków kultury chrześcijańskiej Krakowa.

XVII Dekanalny Przegląd Jasełek

6 stycznia 2011r. w Uroczystość Objawienia Pańskiego, odbył się XVII Dekanalny Przegląd Jasełek.
Do przeglądu przystąpiło 9 grup ze szkół należących do Dekanatu Rajgród.

Jury pod przewodnictwem ks. Prałata Kazimierza Gackiego, ogłosiło wyniki:
I miejsce - Zespół Szkół w Wiśniowie Ełckim
II miejsce (ex aequo) - Szkoła Podstawowa w Borzymach, Szkoła Podstawowa w Łabętniku
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Rajgrodzie

<< Nowsze 1 2 322 23 24 Starsze >>